Butas Geležinio vilko g. Kaunas

€53,000
Naujas objektas
Objekto tipas: Butai pardavimui

Aprašymas

Strategiškai ypatingai geroje vietoje, Geležinio Vilko gatvėje, Eiguliuose, parduodamas tvarkingas keturių kambarių butas. Butas yra trečiame aukšte, blokiniame devynių aukštų name. Bendras buto plotas 82 kv. m. Patogus išplanavimas: 4 nepereinami kambariai, virtuvė, vonia bei tualetas įrengti atskirose patalpose. Grindys – parketas, bute yra erdvus sandėliukas, kurį nesunkiai galima paversti drabužine. Butui priklauso didelis rūsys, yra du erdvūs, įstiklinti balkonai. Bute yra interneto, kabelinės televizijos, telefono ryšio įvadai.
Namo laiptinė tvarkinga, rakinama. Erdviame kieme visada rasite vietos savo automobiliui. Namo aplinka graži, sutvarkyta. Iš netoliese esančios viešojo transporto stotelės labai patogus susisiekimas su bet kuriuo miesto mikrorajonu.
Vieta čia labai patogi: netoliese kelios mokyklos, vaikų darželiai, prekybos centrai, patogus išvažiavimas į greitkelį Klaipėda – Kaunas – Vilnius.

NAMAS:
* Blokinis namas;
* 3 – ias aukštas iš 9 – ių;
* Tvarkinga, rakinama laiptinė.

IŠPLANAVIMAS:
* Bendras plotas 82 kv. m.;
* 4 kambariai;
* Tualetas ir vonia atskirose patalpose;
* 2 įstiklinti balkonai;

* Sandėliukas;
* Rūsys.

ĮRENGIMAS:
* Grindys – parketas;
* Centrinis šildymas;
* Internetas;
* Kabelinė televizija;
* Šarvo tipo durys.
***
DĖMESIO! Ieškau tokio paties arba panašaus objekto savo klientams. Kreipkitės ir siūlykite JAU DABAR tel. 8 698 36 145. Gerą sandorį ir visapusę naudą garantuoju!

Susisiekti su brokeriu

Darius Raginskis

Sveiki, mano vardas Darius, Jau 15 metų dirbu nekilnojamojo turto rinkoje. Dirbu ne tik pirkimų – pardavimų, bet ir statybų srityje, todėl esu labai gerai susipažinęs su nekilnojamojo turto kokybės nustatymu, išankstiniu pardavimu, dokumentų paruošimu bei nekilnojamojo turto sandorių kreditavimu. Mielai pasidalinsiu savo žiniomis su Jumis, padėsiu greitai ir už geriausią kainą parduoti ar nupirkti nekilnojamąjį turtą.