Butas T. Masiulio g. Kaunas

€16,500
Objekto tipas: Butai pardavimui

Aprašymas

Kaune, Petrašiūnuose, T. Masiulio gatvėje, parduodamas tvarkingas, įrengtas vieno kambario butas. Butas yra 1970 m. statyto mūrinio penkių aukštų namo patogiausiame antrame aukšte. Nors namas bendrabučio tipo, tačiau beveik visi butai yra įsirengę patogumus savo butuose ir bendromis patalpomis nesinaudoja. Bendras plotas – 18 kv. m. Patogus išplanavimas: kambarys sujungtas su virtuve, wc ir dušas vienoje patalpoje. Butas suremontuotas ir gražiai įrengtas, šiltas, vidinis, langai į pietvakarių pusę. Įvestos ryšių komunikacijos. Bute sudėti plastikiniai langai su roletais, šarvo tipo durys, pakeista santechnika, grindys laminatas, sienos dažytos, integruota prieškambario spinta. Šildymas centrinis, labai nedideli komunaliniai mokesčiai. Parduodamas su dauguma baldų ir buitinės technikos. Yra bendrija.
Namo laiptinė švari, tvarkinga, durys su kodine spyna. Taip pat rakinamos šarvo tipo durys aukšte. Ypač erdvi parkavimo aikštelė.
Strategiškai patogi vieta, puikus susisiekimas su visais Kauno mikrorajonais. Netoliese parduotuvės, vaikų darželiai, mokyklos, turgus. Vos kelios minutės kelio iki šilo ir Kauno marių.

NAMAS:
* Mūrinis;
* 1970 m. statybos;
* Bendras plotas 18 kv. m.;
* 5 aukštų;
* Butas antrame aukšte;
* Rakinama laiptinė ir aukštas.

IŠPLANAVIMAS:
* 1 kambarys;
* WC bei dušas vienoje patalpoje;
* Visi patogumai bute.

ĮRENGIMAS:
* Pilnai suremontuotas;
* Plastikiniai langai;
* Centrinis šildymas;
* Šarvo tipo durys;
* Grindys laminatas
* Integruota prieškambario spinta
* Parduodamas su dauguma baldų ir buitinės technikos;
* Pakeista santechnika
***
DĖMESIO! Ieškau tokio paties arba panašaus objekto savo klientams. Kreipkitės ir siūlykite JAU DABAR numeriu 867462136. Gerą sandorį ir visapusę naudą garantuoju!
Daugiau objektų galite pamatyti užsukę į www.NTpaslauga.lt

Kaina 16500 eur

Susisiekti su brokeriu

Irma Astrauskienė

Brokeris