Kaunas, Žemutiniai Kaniūkai, Pernaravos g., mūrinis namas Kaunas

€65,000

Privalumai

  • atskiras įėjimas
  • dujos
  • elektra
  • mūrinis
  • uždaras kiemas

Aprašymas

Šalia Lampėdžių karjero parduodamas erdvus mūrinis namas su garažu dviems automobiliams ir žeme. Namas mūrinis dviejų aukštų, visame antrame namo aukšte sudėti plastikiniai langai, yra trys balkonai, pro langą matosi Lampėdžių karjeras. Pirmame namo aukšte yra 37 m2 garažas su dvejais įvažiavimais, pirtis. Jau baiginėjamas įrengti dujinis šildymas. Viso namo naudingasis plotas sudaro 130 m2. Prie namo yra šiltnamis, kuris įregistruotas, pievos apie du arai. Namui reikia kapitalinio remonto,
NAMAS:
* mūrinis;
* 1987 statybos metai;
* 2 – jų aukštų.

IŠPLANAVIMAS:
* bendras plotas 190kv. m;
*naudingasis plotas 130 m2.

ĮRENGIMAS:
* šildymas kietu kuru arba dujomis.

VIETA :
* žemutiniai kaniukai;
* vos keli km. iki miesto centro, prie pat magistralė;
* šalia Lampėdžių karjeras;
* geras susisiekimas su kitais miesto rajonais.

DĖMESIO! Ieškau tokio paties arba panašaus objekto savo klientams. Kreipkitės ir siūlykite. Gerą sandorį ir visapusę naudą garantuoju!

Susisiekti su brokeriu

Tomas Kazlauskis

Brokeris
Telefonas
+37060897290
  Specializuojuosi nekilnojamojo turto pirkimo – pardavimo bei nuomos srityse. Pasitelkiant savo žinias, gebėjimus ir pažintis aš galiu Jums padėti išspręsti visas iškilusias problemas. Nekilnojamo turto rinka nuolat kinta ir mano profesionalumas gali sutaupyti Jums pinigų bei laiko. Jei turite klausimų dėl nekilnojamo turto pirkimo – pardavimo ar nuomos, skambinkite man ir aš Jums padėsiu.