Kauno r. sav., Altoniškių k., Piliakalnio g., žemės ūkio paskirties sklypas Kauno raj.

€9,999
Objekto tipas: Sklypai

Aprašymas

Taisyklingos stačiakampio formos sklypas Altoniškyje.

Parduodamos kitos žemės ūkio paskirties sklypas Altoniškių k., Kauno raj.

BENDRA INFORMACIJA

•Bendras plotas – 191,47 a
•Patogus privažiavimas
•Prie pat elektra

APLINKA
•Nemunas
•Mišrus spygliuočių ir lapuočių miškas

Savininkas parduoda tris tokios pačios paskirties žemės sklypus. Bendras plotas 3,2 ha. Visi sklypai toje pačioje vietoje.

Galima formuoti ūkininko sodybą, statyti namą ir užsiimti žemės ūkio veikla.

Turite panašų nekilnojamąjį turtą? Norite parduoti ar išnuomoti? Kreipkitės ir aš Jums padėsiu! Kartu rasime optimaliausią ir Jums palankiausią sprendimą!

Susisiekti su brokeriu

Meda Bukauskė

Brokeris
Telefonas:
+37060766663
Nekilnojamojo turto pirkimo – pardavimo, nuomos ir kiti finansiniai sandoriai – tai ne tik pinigai. Tai – darbas, reikalaujantis atsakomybės, patirties, teisės aktų bei įstatymų išmanymo ir, svarbiausia, nuoširdaus bendravimo. Aš – Meda Bukauskė. Dirbu tai, ką moku geriausiai. Statybos inžinerijos bakalauro bei statybinių medžiagų ir interjero dizaino magistro laipsnius įgijau Kauno technologijos universitete. Aštuonerius metus dirbu nekilnojamojo turto ir statybų srityse. Ši patirtis man suteikia galimybę profesionaliai vertinti atliekamų statybos darbų, statybinių medžiagų ir jau pastatytų objektų kokybę.  Dirbu kartu su profesionalia komanda – turto vertintojais, notarais ir advokatais. Jeigu norite pirkti, parduoti, nuomotis/nuomoti ar tiesiog pasikonsultuoti, skambinkit nedvejoję! Kartu rasime optimaliausią ir Jums palankiausią sprendimą!