Namas Rokuose Kauno raj.

€189,000
Objekto tipas: Namai pardavimui

Aprašymas

Kauno rajone, Rokuose, parduodamas erdvus namas. Namas mūrinis, 1999 metų statybos. Namas dviejų aukštų + pusrusis, kuris nėra įkastas į žemę. Name iš viso 7 kambariai (17,62 kv. m., 17,63 kv. m., 18,34 kv. m., 20,66 kv. m., 37,38 kv. m., 46 kv. m.), pirtis, skalbykla, biliardinė, du balkonai, garažas dviems automobiliams. Iš viso gyvenamo ploto 140 kv. m., bendras plotas 420 kv. m. Namas puikiai įrengtas, šviesus. Name sudėti plastikiniai langai su ritininėmis užuolaidomis, šarvo tipo durys, grindys – laminatas bei plytelės. Visos ryšių komunikacijos: televizija, internetas. Namas šildomas granulėmis (automatizuotas katilas), šalia sklypo atvestos dujos. Komunikacijos: vanduo miesto bei gręžinys, kanalizacija. Parduodamas su daliniais baldais bei buitine technika.

Namo išorė apšiltinta, tinkuota ir nudažyta.
Namui priklauso 21 arų žemės sklypas. Teritorija aptverta tvora, apželdinta veja bei augalais. Kieme garažas, pavėsinė.
Rami vieta, patogus susiekimas su centru.

NAMAS:
* Mūrinis;

* Bendras plotas 420 kv. m.;
* 1999 m. statybos;
* Aptverta teritorija;
* Dviejų aukštų + rūsys;
* 21 arų žemės sklypas;
* Kieme pavėsinė;
* Kieme garažas.

IŠPLANAVIMAS:
* Du balkonai;
* Iš viso 7 kambariai;
* Pirtis;
* Rūsys po visu namu;
* Skalbykla;
* Biliardinė.

ĮRENGIMAS:
* Pilnai įrengtas;
* Plastikiniai langai su ritininėmis užuolaidomis;
* Šarvo tipo durys;
* Gręžinys;
* Šildomas granulėmis;
* Šiltinta išorė;
* Parduodamas su daliniais baldais.

 

***

DĖMESIO! Ieškau tokio paties arba panašaus objekto savo klientams. Kreipkitės ir siūlykite JAU DABAR. Gerą sandorį ir visapusę naudą garantuoju!

Susisiekti su brokeriu

Darius Raginskis

Sveiki, mano vardas Darius, Jau 15 metų dirbu nekilnojamojo turto rinkoje. Dirbu ne tik pirkimų – pardavimų, bet ir statybų srityje, todėl esu labai gerai susipažinęs su nekilnojamojo turto kokybės nustatymu, išankstiniu pardavimu, dokumentų paruošimu bei nekilnojamojo turto sandorių kreditavimu. Mielai pasidalinsiu savo žiniomis su Jumis, padėsiu greitai ir už geriausią kainą parduoti ar nupirkti nekilnojamąjį turtą.